Značková síť směnáren VALUTY.NET společnosti SUNNY ON-LINE,s.r.o. 

KDO JSME
Neschováváme se za různé dceřinné či kyperské společnosti, utajené společníky, neprůhledné firemní struktury, anonymní webové stránky s nedostatkem kontaktů. Nejsme anonymní muži v černých koženkových bundách a slunečních brýlích. Zdravíme Honzu Potměšila :-)

Jsme rodinná směnárenská společnost založená r. 2002. Naši síť směnárenských poboček provozujeme na základě osvědčení ČNB o registraci ke směnárenské činnosti č. 2010/1010/765.300.
Nemáme za sebou arabský, ruský ani jiný zahraniční kapitál. Soustředíme se na komplexní nabídku v oblasti hotovostních směn pro zákazníky z řad turistů, občanů ČR mířících na dovolené, služební cesty, nákupy, živnostníky, firmy, úřady, neziskové organizace, apod. Každý den náš tým mapuje vývoj kurzů na finančních trzích, v bankách i u konkurenčních subjektů a přizpůsobuje nabídku tak, aby byla vždy jednou z nejvýhodnějších na trhu.
U směnárenských transakcí zásadně neúčtujeme žádné provize. Veškeré nákupní i prodejní kurzy zveřejňujeme transparentně a dbáme o etiku každého uzavřeného obchodu.
Naše zkušenosti ve směnárenství sahají až do roku 1995, každý den jsme v kontaktu s našimi klienty, zaměstnanci a řešíme vše, co jim na očích vidíme. Požadavky klientů jsou každým rokem vyšší, snažíme se být vždy o dva kroky napřed a přinášet do oboru inovace.
Každý z našich zaměstnanců absolvoval školení ČNB o rozpoznávání padělaných a pozměněných platidel a získal osvědčení z tohoto školení. Průběžně pak všichni procházejí školeními z různých specializací.

NÁŠ CÍL
Naším dlouhodobým cílem je přesvědčit i váhavé klienty, že na trhu existují "friendly" směnárny a že směnárny  VALUTY.NET poskytují služby, které v mnohém konkurenci a české banky předčí - milý personál, výborné kurzy, nulové poplatky, diskrétní přepážka, obrovský výběr a zásoba nabízených a akceptovaných měn, možnost rezervace měn, vstřícná otvírací doba, čisté prostředí.
Pro Vás z toho plyne záruka stabilně férové nabídky a fakt, že klienti se k nám vracejí rok od roku více, nás neskonale těší. Utvrzujete nás, že jdeme správnou cestou.

BUDOUCNOST
Všichni by si ji přáli poodkrýt. My se ji snažíme směrovat. V roce 2018 pro Vás připravujeme otevření prvního, zcela automatizovaného provozu se skvělými kurzy i otvírací dobou. Další budou brzy následovat.